Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

Wszystko i o wszystkim. Miejsce na luźną rozmowę.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Cześć, posiadam niedużą firmę dekarską. Od jakiegoś czasu w Polsce występuje kryzys na rynku budowlanym i co się z tym wiąże jest znacznie mniej zleceń dla takich firm jak nasza. W Polsce coraz mniej powstaje budynków mieszkalnych. Jeśli już jakaś osoba pyta się o usługę to najczęściej szuka najtańszej brygady dekarskiej w okolicy. Konkurencja bardzo poobniżała ceny. Na dzień dzisiejszy praca waha się na granicy rentowności. Tak, więc zacząłem się poważnie zastanawiać nad promocją mojej firmy, ale nie nie mam pojęcia jaki rodzaj reklamy się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj działalności nie jest łatwy do promowania. Drukowanie ulotek nie ma żadnego sensu. Zostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz reklama na takiego rodzaju portalach www: http://polecamspeca.pl/dekarz . Inne sposoby reklamy okażą się mało skuteczne. Praktycznie darmowym pomysłem jest wykonanie bilbordu z reklamą i umieszczanie go w czasie prac na placu budowy. Zawsze jakiegoś klienta jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Witaj. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwa sposoby promocji dobrze się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na portalach tematycznych

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości