W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?

Wszystko i o wszystkim. Miejsce na luźną rozmowę.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Cześć, jakiś czas temu założyłem stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że jest popyt. Ale posiadam spory kłopot z dotarciem do potencjalnych klientów. Link do strony to i strona wygląda okazale, ale nie mam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc. Muszę jeszcze wspomnieć iż widziałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam właściciela. Poprzez promocję strony w Internecie znacznie zwiększyły mu się obroty. W tym przypadku jest to kila słów kluczowych rodzaju: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę słów kluczowych, które sprowadzają się do Wrocławia. Ale bynajmniej na przykładzie tej firmy, która świadczy łatwiej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jak wybieram wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie zobaczę efekt w postaci wyświetlania strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu najważniejszy. Przykładowo dla tej firmy - była jeszcze inna reklama - banery, itp. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który oferuje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam lokalu firmowego. Powieszenie reklamy na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o marketingu szeptanym na forach. Lecz tu również pojawił się spory problem, który polega na liczbie fraz. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku naprawa skrzyń biegów występuje ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to straszna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast najważniejszy jest rychły powrót do pełnej sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu osób - czemu nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Kupno dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc oczywistym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Następny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który dowozi zamówiony sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz: sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia http://rentalmed.pl

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak można reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Witaj. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mogą osoby wejść na twoją stronę? Przecież jest niewidoczna dla ludzi. Więc tu masz problem. Jeśli nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie witryny internetowej w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona WWW znajdzie się na początku rezultatów na interesujące cię hasła. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i telefony klientów ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na forach. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla rodaków pracujących za granicą. Trzeba tam tworzyć posty i zachęcać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie zrobisz.

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości