Poszukuje rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy

Wszystko i o wszystkim. Miejsce na luźną rozmowę.
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Poszukuje rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy

Postautor: tolek1980 » 16 maja 2016, 14:33

Cześć wam natrafiłem na te forum szukając sprawdzonej firmy , która zrobi montaż anteny satelitarnej w domku jednorodzinnym Szukając w wyszukiwarce natrafiłem na taką ofertę: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I teraz pytanie, skąd mam wiedzieć czy całość instalacji zostanie właściwie przeprowadzona w moim domu. Na stronie mają sporo schematów i fotek z ich realizacji. Kilka poniżej:
Obrazek
Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Tylko czy ja potrzebuje tak zaawansowanych systemów jak na fotografiach? Proszę o fachową radę.

podobne tematy:
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Poszukiwany dobry Krawiec

Postautor: adambyczek » 18 maja 2016, 8:50

Witaj, u nas ta firma wykonywała system alarmowy w mieszkaniu. Jestem z nich zadowolony. Przygotowali projekt, kosztorys i wszystko poprawnie zainstalowali. Alarm pracuje już 3 rok i nie było z nim w ogóle kłopotów. Zaletą ich jest to, że nie oferują dodatkowych bajerów. Więc możesz ich śmiało brać do montażu instalacji antenowej w swoim mieszkaniu. Będziesz zadowolony z ich pracy.

podobne tematy:
michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Szukam dobrej firmy do montażu anteny satelitarnej w stolicy

Postautor: michalgos » 18 maja 2016, 8:54

Witaj, to zależy jaką instalację chcesz mieć w swoim budynku. Jeśli później będziesz chciał mieć multi room to warto rozważyć bardziej rozbudowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że potem się to przydaje. Jeśli musisz ściąć koszty to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i doprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby przygotować praktycznie każdy pokój pod odbiór telewizji.

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości