Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?

Wszystko i o wszystkim. Miejsce na luźną rozmowę.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Cześć. Jestem zawodowym kierowcą, który codziennie pracuje w firmie transportowej. Wynagrodzenie jest na nie najgorszym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich kumpli zrobił sobie uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie ma o wiele lepszą pensję niż ja. Tak, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów masaż dla dwojga Warszawa , które nadają odpowiednie uprawnienia. Rozmyślam nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie firma. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 17:14 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam miałem zbliżony dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w rodzimej firmie spedycyjnej. Przewoziłem towary jedynie po Polsce, więc zarobki nie były wielkie. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na rodzinę. Więc musiałem coś innego wymyślić. Zdecydowałem się właśnie tego rodzaju szkolenie jak dałeś w linku. Wybrałem: ADR kurs specjalistyczny klasa 1 - materiały i przedmioty wybuchowe i poprzez to mogłem bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Nadal przewożę towary po kraju, ale moja pensja jest dwukrotnie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na tego rodzaju szkolenie. Jego cena zwróci się po kwartale.

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości