Bezpieczny dom powinien posiadać kamery?

Wszystko i o wszystkim. Miejsce na luźną rozmowę.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom powinien posiadać kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Witam. Niedawno postawiłem dom dla własnej rodziny. Mieszkamy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się na dzień dużo rozmaitych osób. Ciągle zastanawiam się, w następstwie tego czy powinienem zainwestować w kamerę - idzie o coś w stylu kamery http://trans-sat.pl ? W domu mamy wiele urządzeń i cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka latorośli pozostaje nieraz sama w domu. Stąd moje zapytanie czy warto zainwestować w kamerę? Zależy mi na podniesieniu bezpieczeństwa jednakże nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o szczere odpowiedzi.

podobne tematy:
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny powinien mieć kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Dzień dobry. Pragnąc zabezpieczyć swoją posiadłość także wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę powiedzieć, że miało to miejsce parę lat temu i na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, w następstwie tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie swojego domu jest nadzwyczaj istotne przede wszystkim jeżeli posiadasz dzieci. Należałoby, w takim razie zainwestować w porządny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wręcz na odwrót.

podobne tematy:

Wróć do „Temat goni temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości